?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

26-27 листопада 2011 р. відбудеться черговий флешмоб "за 24 години" в Інтерньюз-Україна. Цього разу - Соціальний журнал за 24 години.

Чим проект відрізняється від звичайного створення журналів? 
"Журнал за 24 години" є флешмобом журналістів та блогерів зробити повноцінний журнал «з нуля» в жорстко лімітовані часові рамки. Учасники проекту представляють різні регіони і зустрічаються у такому форматі вперше. Готовий продукт – зверстаний в pdf журнал викладається в мережу. Попередні журнали були переглянуті 30 000 і 40 000 разів.

Який контент?
За правилами флешмобу «Журнал за 24 години» концепція журналу є предметом обговорення всередині команди в перші дві години проекту. Організатори запропонують учасникам для обговорення більш широкі рамки – нестандартний погляд на тематику соціального, пошук нових сюжетів і тем, мало представлених в українських ЗМІ.

Яка історія проекту?
Перший журнал за 24 години в Україні був створений командою медіа-інноваторів в офісі Інтерньюз-Україна у жовтні 2009 року. Значна увага медіа-середовища до першого проекту сприяла поширенню руху за 24 години в Україні. Останній реалізований в нашому офісі проект – Електронна книжка за 24 години.

Хто організовує проект?
Українські журналісти, дизайнери, блогери, команда Інтерньюз-Україна, Проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», Мережа соціальної журналістики. Інформаційний партнер – Фокус.ua.

Яке завдання проекту?
Проект ставить за мету створити «з нуля» журнал нового бачення соціальної тематики впродовж 24 годин: від моменту початку обговорення концепції, теми, структури - до викладення в мережі готового продукту.

Як можна приєднатися до команди?
Організатори оголосять відкритий набір учасників на позиції членів редакції. Після відбору, учасники будуть запрошені приєднатися до команди в офіс Інтерньюз-Україна, де розпочнеться флешмоб.

Який розподіл ролей всередині команди?
Робота команди відтворює роботу редакцій – формуються редакторський колектив, відділи кореспондентів, фотографів, коректорів, верстальників і дизайну. Процес створення журналу широко висвітлюється в соціальних мережах та Інтернеті.

Facebook: MediaNextUkraine
Хештег: #24godyny
Twitter: @24godyny


Comments