?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Хто має нести гроші в хату, а хто - витрачати? Виховання чи знущання – де межі особистості дитини? Чому тридцятирічні "діти" все ще живуть разом з батьками?

Друзі, нам потрібен  ваш свіжий погляд на ці та інші буденні речі, які прийнято називати нудним словом «соціалка», але які заслуговують, аби про них поговорити серйозно. Аби показати  яскраво, аби зробити журнал врешті-решт. Так, саме журнал – за 24 години.

Об 10 ранку 26 листопада 2011 року в «Інтерньюз-Україна» почнемо з обговорення концепції «Соціального журналу за 24 години». Об 10 ранку 27 листопада викладаємо зверстаний журнал в Інтернеті та на цей блог. Кращі матеріали мають шанс з’явитися на сайті нашого інформаційного партнера - Фокус.ua.

Запрошуємо до участі зацікавлених у проекті репортерів, редакторів, фотокореспондентів, дизайнерів, верстальників, коректорів. Для реєстрації – заповніть АНКЕТУ! До кінця дня 18 листопада повідомимо відібраних учасників.

Досвід роботи у сфері соціальної журналістики та фотожурналістики вітається! Приєднуйтесь,  дружня команда і чудовий досвід гарантовано!

Флешмоб організовують МГО «Інтерньюз-Україна», Проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент», Мережа соціальної журналістики. Інформаційний партнер – Фокус.ua.

Довідка про формат журналу за 24 години - лінк

Стежте за подіями проекту:
Blog: http://24godyny.livejournal.com/                               
Twitter: @24godyny, хештег: #24godyny
Facebook: MediaNextUkraine
 
Контакти:
Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна»
063 700 22 66
e-mail: vitaliy.moroz(at)gmail.com

65.16 КБ

52.41 КБ


Comments

( 3 comments — Leave a comment )
Ірина Чулівська
Nov. 10th, 2011 05:57 pm (UTC)
Друзі, а чи не можна перенести? Адже 26 листопада - День пам'яті жертв Голодомору в Україні, відбуватимуться по всій країні жалобні заходи, а це все ж розвага...
Vitalii Moroz
Nov. 15th, 2011 11:17 am (UTC)
це не буде розвага у цьому сенсі. Адже а такому разі потрібно було б вирубити усі телеканали за їхній будь-який ефір
svetonebo
Nov. 27th, 2011 07:02 pm (UTC)
от же ж... побачила піздно, якщо б дізналась про подію трохи раніше, напросилась би до команди, бо вже є триразовий досвід участі в проектах "за 24 години"....
( 3 comments — Leave a comment )