?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Освіта – це академічні інституції чи безліч інших можливостей? Нудота чи самореалізація? Суровий викладач чи дистанційний тренер з курсів у Стенфорді або Гарварді? Як класифікувати вуличні університети і лекції TED: освіта чи розваги?

Друзі, ми шукаємо команду в проект щодо уявлень і можливостей навчання і освіти для кожного з нас. Ми хочемо відійти від дискусій на кшталт «чому у нас немає Кембріджів?» і поглянути на безліч можливостей навчання і саморозвитку в Україні, світі та й просто в Інтернеті. Ми знову беремося за створення Журналу за 24 години!

О 10 ранку 31 березня 2012 року в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні почнемо з обговорення концепції «Освітнього журналу за 24 години». О 10 ранку 01 квітня викладаємо зверстаний журнал в мережу.

Запрошуємо до участі зацікавлених у проекті репортерів, редакторів, фотокореспондентів, дизайнерів, верстальників, коректорів. Для реєстрації, будь ласка, заповніть АНКЕТУ! Дедлайн - 23.00 п'ятниці 23 березня. 
В неділю 25 березня організатори запросять відібраних учасників.

Широта поглядів, вміння писати, фотографувати, робити якісний дизайн вітається! Гарантуємо незабутню атмосферу у команді талановитих людей!

Проект реалізує команда ініціаторів проведення Журналу за 24 години в Україні.
Довідка про формат журналу за 24 години - лінк

Стежте за подіями проекту:
Blog: http://24godyny.livejournal.com/
Twitter: @24godyny, хештег: #24godyny

Контакти:
24godyny@gmail.com
facebook.com/soc24godyny

Comments

( 1 comment — Leave a comment )
Віктор Довгаль
Apr. 2nd, 2012 08:51 pm (UTC)
Віктор Довгаль про українську мову
Журнал громадський, або суспільний, але не соціальний, бо це слово соціал - сміття, чужемовне і його використовують шахраї для своїх потреб.
( 1 comment — Leave a comment )